Kingsville Recreation Complex, Venues, U15 (Bantam Group M1), Tier 2 (Erie North Shore Minor Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevNovember, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Oct 25Oct 26Oct 27Oct 28Oct 29Oct 30Oct 31
Tier 3
IP1
8:00 AM-8:50 AM
Practice
Tier 3
IP2
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Tier 3
IP3
10:00 AM-10:50 AM
Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
11:00 AM-11:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J3) & U9 (Novice Group J2)
1:00 PM-1:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K2 Yellow)
2:00 PM-2:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple) & U11 (Atom K4 Green)
3:00 PM-3:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K5 Blue ) & U11 (Atom K6 White)
4:00 PM-4:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1) & U15 (Bantam Group M3)
5:00 PM-5:50 PM
Exhibition Game with U15 (Bantam Group M3)
Tier 2
U15 (Bantam Group M2) & U15 (Bantam Group M4)
6:00 PM-6:50 PM
Exhibition Game
Tier 2
U18 (Midget Group N1) & U18 (Midget Group N3)
7:00 PM-7:50 PM
Exhibition Game
Tier 2
U18 (Midget Group N2) & U18 (Midget Group N4)
8:00 PM-8:50 PM
Exhibition Game
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM
vs. Group Play
[Team 2 vs 3]
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1) & U15 (Bantam Group M2)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice with U15 (Bantam Group M2)
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:20 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 2
U13 (Peewee L1 Green) & U13 (Peewee L2 Blue)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L3 White) & U13 (Peewee L4 Black)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U15 (Bantam - Group F)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple) & U11 (Atom K4 Green)
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K2 Yellow)
10:00 AM-10:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L1 Green) & U13 (Peewee L3 White)
11:00 AM-11:50 AM
Exhibition Game
Tier 2
U13 (Peewee L2 Blue) & U13 (Peewee L4 Black)
12:00 PM-12:50 PM
Exhibition Game
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
1:00 PM-1:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
2:00 PM
vs. Group Play
[Team 1 vs 4]
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
3:00 PM-3:50 PM
Shared Practice
01020304050607
Tier 3
IP1
8:00 AM-8:50 AM
Practice
Tier 3
IP2
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Tier 3
IP3
10:00 AM-10:50 AM
Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
11:00 AM-11:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J3) & U9 (Novice Group J2)
1:00 PM-1:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K2 Yellow)
2:00 PM-2:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple) & U11 (Atom K4 Green)
3:00 PM-3:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
4:00 PM-4:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1) & U15 (Bantam Group M4)
5:00 PM-5:50 PM
Exhibition Game with U15 (Bantam Group M4)
Tier 2
U15 (Bantam Group M2) & U15 (Bantam Group M3)
6:00 PM-6:50 PM
Exhibition Game
Tier 2
U18 (Midget Group N1) & U18 (Midget Group N4)
7:00 PM-7:50 PM
Exhibition Game
Tier 2
U18 (Midget Group N2) & U18 (Midget Group N3)
8:00 PM-8:50 PM
Exhibition Game
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM
vs. Group Play
[Team 2 vs 4]
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K2 Yellow)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple) & U11 (Atom K4 Green)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L1 Green) & U13 (Peewee L4 Black)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1) & U15 (Bantam Group M2)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice with U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K2 Yellow)
10:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K1 Black)
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple)
11:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K4 Green)
Tier 2
U13 (Peewee L3 White)
12:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L2 Blue)
Tier 2
U13 (Peewee L4 Black)
1:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L1 Green)
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
2:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Teams 2 vs 1]
Tier 3
IP1
3:00 PM-3:50 PM
Practice
Tier 3
IP2
4:00 PM-4:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM
vs. Essex Ravens
[Erie 2]
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 3 vs 4]
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
7:00 PM
vs. Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U18 (Midget Group N4)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N3)
08091011121314
Tier 3
IP1
8:00 AM-8:50 AM
Practice
Tier 3
IP2
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
10:00 AM-10:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
11:00 AM-11:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
5:00 PM
vs. Tier 2 - U15 (Bantam Group M3)
Tier 2
U15 (Bantam Group M4)
6:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U18 (Midget Group N4)
7:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N2)
Tier 2
U18 (Midget Group N3)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N1)
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K4 Green)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K2 Yellow) & U11 (Atom K3 Purple)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L1 Green) & U13 (Peewee L2 Blue)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1) & U15 (Bantam Group M2)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice with U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K4 Green)
10:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K1 Black)
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple)
11:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K2 Yellow)
Tier 2
U13 (Peewee L2 Blue)
12:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L1 Green)
Tier 2
U13 (Peewee L4 Black)
1:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L3 White)
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
2:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Teams 4 vs 2]
Tier 3
IP1
3:00 PM-3:50 PM
Practice
Tier 3
IP2
4:00 PM-4:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM
vs. Essex Ravens
[Erie 2]
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 5 vs 1]
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
7:00 PM
vs. Tier 2 - U15 (Bantam Group M4)
Tier 2
U18 (Midget Group N3)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N2)
15161718192021
Tier 3
IP1
8:00 AM-8:50 AM
Practice
Tier 3
IP2
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
10:00 AM-10:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
11:00 AM-11:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M4)
5:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
6:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M3)
Tier 2
U18 (Midget Group N2)
7:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N4)
Tier 2
U18 (Midget Group N1)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N3)
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K2 Yellow) & U11 (Atom K4 Green)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K3 Purple)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L2 Blue) & U13 (Peewee L4 Black)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U18 (Midget Group N3) & U18 (Midget Group N4)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K4 Green)
10:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K2 Yellow)
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple)
11:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K1 Black)
Tier 2
U13 (Peewee L3 White)
12:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L1 Green)
Tier 2
U13 (Peewee L4 Black)
1:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L2 Blue)
Tier 3
IP1
3:00 PM-3:50 PM
Practice
Tier 3
IP2
4:00 PM-4:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM
vs. Southpoint Capitals
[Erie 1]
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 4 vs 1]
Tier 2
U15 (Bantam Group M4)
7:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M3)
Tier 2
U18 (Midget Group N2)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N1)
22232425262728
Tier 3
IP1
8:00 AM-8:50 AM
Practice
Tier 3
IP2
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
11:00 AM-11:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
5:00 PM
vs. Tier 2 - U15 (Bantam Group M4)
Tier 2
U15 (Bantam Group M3)
6:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U18 (Midget Group N1)
7:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N4)
Tier 2
U18 (Midget Group N3)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N2)
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple) & U11 (Atom K4 Green)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K1 Black) & U11 (Atom K2 Yellow)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L1 Green) & U13 (Peewee L4 Black)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M3) & U15 (Bantam Group M4)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J1) & U9 (Novice Group J4)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I2)
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple)
10:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K4 Green)
Tier 2
U11 (Atom K1 Black)
11:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K2 Yellow)
Tier 2
U13 (Peewee L2 Blue)
12:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L3 White)
Tier 2
U13 (Peewee L4 Black)
1:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L1 Green)
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
2:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 3 vs 4]
Tier 3
IP1
3:00 PM-3:50 PM
Practice
Tier 3
IP2
4:00 PM-4:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM
vs. Erie North Shore
[Erie 1 vs Erie 2]
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 1 vs 3]
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
7:00 PM
vs. Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U18 (Midget Group N4)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N1)
2930Dec 01Dec 02Dec 03Dec 04Dec 05
Tier 3
IP1
8:00 AM-8:50 AM
Practice
Tier 3
IP2
9:00 AM-9:50 AM
Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
10:00 AM-10:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I1) & U8 (Novice Minor Group I4)
11:00 AM-11:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I2)
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U9 (Novice)
1:00 PM-1:50 PM
Practice
Tier 2
U15 (Bantam Group M4)
5:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
6:00 PM
vs. Tier 2 - U15 (Bantam Group M3)
Tier 2
U18 (Midget Group N3)
7:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N1)
Tier 2
U18 (Midget Group N4)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N2)
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
2:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 1 vs 4]
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM
vs. Southpoint Capitals
[Erie 2]
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 2 vs 1]
Dec 06Dec 07Dec 08Dec 09Dec 10Dec 11Dec 12
Tier 1
U9 (Novice)
1:00 PM-1:50 PM
Practice
Skill Dev
Erie Skills
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM-5:50 PM
Practice
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Tier 1
U14 (Minor Bantam - Group E)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-9:50 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K4 Green) & U11 (Atom K2 Yellow)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 1
U11 (Atom - Group B)
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tier 1
U13 (Peewee - Group D)
8:00 PM-8:50 PM
Practice
Tier 1
U18 (Midget - Group H)
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple) & U11 (Atom K1 Black)
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U13 (Peewee L2 Blue) & U13 (Peewee L4 Black)
7:00 PM-7:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U18 (Midget Group N1) & U18 (Midget Group N3)
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
Tier 2
U9 (Novice Group J2) & U9 (Novice Group J3)
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U8 (Novice Minor Group I3) & U8 (Novice Minor Group I4)
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tier 2
U11 (Atom K4 Green)
10:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K2 Yellow)
Tier 2
U11 (Atom K3 Purple)
11:00 AM
@ Tier 2 - U11 (Atom K1 Black)
Tier 2
U13 (Peewee L3 White)
12:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L1 Green)
Tier 2
U13 (Peewee L4 Black)
1:00 PM
@ Tier 2 - U13 (Peewee L2 Blue)
Tier 1
U16 (Minor Midget - Group G)
2:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 1 vs 3]
Tier 3
IP1
3:00 PM-3:50 PM
Practice
Tier 3
IP2
4:00 PM-4:50 PM
Practice
Tier 1
U10 (Minor Atom - Group A)
5:00 PM
vs. Essex Ravens
[Erie 2]
Tier 1
U12 (Minor Peewee - Group C)
6:00 PM
vs. Group Play Group Play
[Team 4 vs 3]
Tier 2
U15 (Bantam Group M1)
7:00 PM
@ Tier 2 - U15 (Bantam Group M2)
Tier 2
U18 (Midget Group N1)
8:00 PM
@ Tier 2 - U18 (Midget Group N4)
View Another Team
View Another Category
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Venue Details
Google Maps
Kingsville Recreation Complex
, Kingsville, Ont  
  • Current Season

    No Scores Reported
  • All-Time

    No Scores Reported
Other Home Venues
Printed from erienorthshorehockey.com on Saturday, November 28, 2020 at 9:20 AM